PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balayı için Bodrum'da hangi otel???

ShaRLooT
28 Haziran 2013, 11:52
Kısmet olursa 6 Eylül'de düğünüm var ve 8 Eylül'de Balayı tatiline çıkmayı düşünüyorum,
Aslında Balkanlar turu ayarlamıştım parasını bile ödedim ama şimdiden aşırı derecede yorulmaya başladık ev bakması, eşya beğenmesi, düğün hazırlıkları vs.vs. sinir sitres yaptı Balkanlar turunun daha da yorucu olacağı kanaatine vardım ve bu gün iptal ettireceğim

Bana Bodrum'da hangi oteli tavsiye edersiniz?
4veya 5 yıldızlı uygun bir otel olursa daha iyi olur benim için.
Aslında yıldızdan çok hizmetlerinin iyi olması daha önemli, kimi oteller 5 yıldızlı adamlar yıldızları geniş alan sayesinde almış ama hizmet kalitesi "0"

emrah-34
28 Haziran 2013, 12:41
Ben bu ay basinda bodrum voyage turkbukunde 5 gece kaldim.cok memnun kaldim.hizmet yemekler odalar temizlik hijyen cok cok iyiydi.butce elveriyorsa kacirma

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ShaRLooT
28 Haziran 2013, 12:50
Ben Adios kartın Puanları ile satın alacağım için bu adreslerde de olması lazım otellerin :)
[Only Registered Users Can See Links] veya [Only Registered Users Can See Links]

Emrah senin dediğin bu değil sanırım?
[Only Registered Users Can See Links]

Ardevo
28 Haziran 2013, 13:42
Ben Adios kartın Puanları ile satın alacağım için bu adreslerde de olması lazım otellerin :)
[Only Registered Users Can See Links] veya [Only Registered Users Can See Links]

Adios sağolsun, bedava tatil gibisi yok:)
Malesef Setur da yok diye biliyorum Voyage, ben de bakmıştım...

emrah-34
28 Haziran 2013, 13:42

yok dostum ben ets nin sahibi olduğu voyage turkbuku 'nu dedim.Sadece ets satıyor.

emrah-34
28 Haziran 2013, 13:47
otelin görünümü bunlar; abiler paraya kıyın gidin :)

ShaRLooT
28 Haziran 2013, 15:11
Bu otel beni aşar :D
Hatunu eve sokamam buraya gittikten sonra, illaki tutturur Residence istiyorum ben diye :)

emrah-34
28 Haziran 2013, 15:16
:) fiyatlar hakkaten baya bir uçuk oluyor.Bende şans eseri baya ucuza aldım ve ertesi gün otele girdim

arrow
28 Haziran 2013, 15:46
Arkadaşım Baia'ya balayı için gitmiş çok memnun kalmıştı.Güzel otel çok ama fiyatlar uçuk

EnginK
29 Haziran 2013, 02:01
evet baia yı bende duydum çok guzel gündoğanda denizide çok guzel tam koyun içinde kalıyor. kalmadım ama yakınında dayımın yazlığı var sağdan soldan duydum iyi olduğunu