PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Led aydınlatma kırmızı-beyaz

GURURGP
30 Mayıs 2013, 11:51
Mrb arkadaşlar...grande punto nun turuncu kırmızı renk dağılımını beğenmediğimden ve araca eski model araç havası verip iç görünümü zayıf gösterdiğinden değiştirip kırmızı-beyaz yapmak istiyordum...yapabilir miyim diye düşünürken forum sitesinde yapanları ve yorumları okumaya başladım..

İşim elektronik olduğundan led lehimlemek benim için işin en kolayı olucağını düşündüm.daha önce yapan tecrübeli arkadaşların paylaştığı resimler ve anlatımlarla bende yapmaya başladım..ilk önce cam otomatikleri ve oto.aynaları yaptım..sonra sırasıyla menü-sis grubu,teyp,4' lü flaşör grubu ve son olarak da göstergeleri ve direksiyon tuşlarını yaptım..geriye manuel klima kaldı onu da zamanım olduğunda yapıcam..

Şuan ki görüntü beni arabaya tekrar aşık etti gerçekten...renk seçme konusunda kararsızsanız kesinlikle kırmızı-beyaz derim..çünkü çok güncel oluyor..resimleri paylaşıcam...fakat yapım aşamasında heyecandan çekmeyi unuttuğum fotoğraflar da var tabiki...

Ayrıca yine forumdan bi arkadaşımız onur a da bendeki sistemi yaptık..Eğer başka isteyen arkadaşlarımız da varsa yaptırmak isteyen yardımcı olurum..

mrtgokdepe
30 Mayıs 2013, 12:08
Mrb arkadaşlar...grande punto nun turuncu kırmızı renk dağılımını beğenmediğimden ve araca eski model araç havası verip iç görünümü zayıf gösterdiğinden değiştirip kırmızı-beyaz yapmak istiyordum...yapabilir miyim diye düşünürken forum sitesinde yapanları ve yorumları okumaya başladım..

İşim elektronik olduğundan led lehimlemek benim için işin en kolayı olucağını düşündüm.daha önce yapan tecrübeli arkadaşların paylaştığı resimler ve anlatımlarla bende yapmaya başladım..ilk önce cam otomatikleri ve oto.aynaları yaptım..sonra sırasıyla menü-sis grubu,teyp,4' lü flaşör grubu ve son olarak da göstergeleri yaptım..geriye manuel klima ve direksiyon kaldı onları da zamanım olduğunda yapıcam..

Şuan ki görüntü beni arabaya tekrar aşık etti gerçekten...renk seçme konusunda kararsızsanız kesinlikle kırmızı-beyaz derim..çünkü çok güncel oluyor..resimleri paylaşıcam...fakat yapım aşamasında heyecandan çekmeyi unuttuğum fotoğraflar da var tabiki...

Ayrıca yine forumdan bi arkadaşımız onur a da bendeki sistemi yaptık..Eğer başka isteyen arkadaşlarımız da varsa yaptırmak isteyen yardımcı olurum..

eline sağlık ozaman benim t-jete el atabiliriz:)

GURURGP
30 Mayıs 2013, 12:28
eline sağlık ozaman benim t-jete el atabiliriz:)

Teşekkürler...Resimleri birazdan paylaşıcam o zaman daha iyi olacak

mrtgokdepe
30 Mayıs 2013, 12:45
Teşekkürler...Resimleri birazdan paylaşıcam o zaman daha iyi olacak

hadi bakalım bekliyoruz.

GURURGP
30 Mayıs 2013, 12:58
Işte resimler

GURURGP
30 Mayıs 2013, 13:00
Devam

mrtgokdepe
30 Mayıs 2013, 13:02
maşallah ellerine sağlık.

GURURGP
30 Mayıs 2013, 13:05
Devam ediyoruz...

GURURGP
30 Mayıs 2013, 13:09
Göstergeye devam...

GURURGP
30 Mayıs 2013, 13:12
Resimlerrr...

GURURGP
30 Mayıs 2013, 13:16
Veee en son resimler...geriye kalan sadece klima

boris91
30 Mayıs 2013, 13:29
Çok emek isteyen bir iş bu ama gerçekten değiyor,elinize sağlık keyifle kullanın..

vulas54
30 Mayıs 2013, 13:53
azıcık anlasam bende uğraşırdım valla benımde hoşuma gıtmıyor turuncu

MustafayıldırıM
30 Mayıs 2013, 14:46
Güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun.

Tanışma kısmında da tanışmak ümidiyle:)

SkyStar37
30 Mayıs 2013, 15:04
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş aynısını bende yaptım ancak kullandığım ledlerin rengini beğenmediğimden tamamlayıp bitirmedim. Sizin ledler çok beyaz ve hoş duruyor nerden temin ettiğiniz konusunda bilgi verebilirmisiniz?

Murat senin tjeti al bi haftasonu bana gel çay içmeye yanında kek börekte ikram ederim merak etme oturup beraber yaparız...

Lektonstar17
30 Mayıs 2013, 15:07
Elinize sağlık , çok iyi çalışma.

GURURGP
30 Mayıs 2013, 15:20
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş aynısını bende yaptım ancak kullandığım ledlerin rengini beğenmediğimden tamamlayıp bitirmedim. Sizin ledler çok beyaz ve hoş duruyor nerden temin ettiğiniz konusunda bilgi verebilirmisiniz?

Murat senin tjeti al bi haftasonu bana gel çay içmeye yanında kek börekte ikram ederim merak etme oturup beraber yaparız...

Nerden temin ettim karaköyde bi dükkan vardı adını hatırlayamadığım ordan almıştım..Philips ledler o yüzden tam istenilen beyazı verdiler..10 tanesi 1 lira bile olmayan ledler değil yani kullandıklarım o yüzden böyle canlılar..

mrtgokdepe
30 Mayıs 2013, 15:24

pazar yanındayım baba :D asbachıda alayım :)

Sef42
30 Mayıs 2013, 15:35
Kardeşim eline koluna havyana ledine sağlık....Dün Harunla ben de bu konuyu görüşmüştüm, elimizden 3-5 gelir elektrik işi, resimleri göre göre nerde hangi vida hangi led hangisine isabet ediyor çözdüm, şu ara işler o kadar yoğun ki ilk fırsatta ben de yapıp burdan başığı açarım...

GURURGP
30 Mayıs 2013, 15:54
Kardeşim eline koluna havyana ledine sağlık....Dün Harunla ben de bu konuyu görüşmüştüm, elimizden 3-5 gelir elektrik işi, resimleri göre göre nerde hangi vida hangi led hangisine isabet ediyor çözdüm, şu ara işler o kadar yoğun ki ilk fırsatta ben de yapıp burdan başığı açarım...

merakla bekliyoruz o zaman sizden de resimleri :)

ilkerhan
30 Mayıs 2013, 16:29
Ezik puntoma yapmıştım ama aracın orijinalliği bozulsun istemiyorum

ST18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

U.ALVER
30 Mayıs 2013, 21:44
mustafa bır ben ıkı derken sen ucledın kırmızı beyazı:D

BURAK
31 Mayıs 2013, 00:12
Ufuk bana da yapacaktı ; ancak adam şehir dışına çalışmaya gitti :( Dönüş yapınca power led takacam :D

U.ALVER
31 Mayıs 2013, 02:02
Ufuk bana da yapacaktı ; ancak adam şehir dışına çalışmaya gitti :( Dönüş yapınca power led takacam :D

Krdesım sozum soz gelınce led kaput amortısoru ne varsa gırerızz :D

SkyStar37
31 Mayıs 2013, 09:38
Beklerim Murat sıkıntı yok ama önce arkadaşın ledleri nereden aldığını net bir şekilde öğrenmek lazım malum bendekiler metresi 10Liralık ledlerden bu kadar canlı beyaz yanmıyor..

SkyStar37
31 Mayıs 2013, 09:48
Dükkani bir tarif edebilirseniz cidden çok iyi olacak kaliteli smd led satan bir dükkan bulamadım şerit üzerindeki ledlerde zaten kalitesi değerleri ortada..

mrtgokdepe
31 Mayıs 2013, 10:05
Beklerim Murat sıkıntı yok ama önce arkadaşın ledleri nereden aldığını net bir şekilde öğrenmek lazım malum bendekiler metresi 10Liralık ledlerden bu kadar canlı beyaz yanmıyor..

ramazan baba led bahane muhabbet şahane :)

MustafayıldırıM
31 Mayıs 2013, 10:20
Ahanda buda benden :)

GURURGP
31 Mayıs 2013, 10:52
mustafa bır ben ıkı derken sen ucledın kırmızı beyazı:D

4 ledik ufuk forumdan bi arkadaşa daha yaptık benimki gibi... :smile:

SkyStar37
31 Mayıs 2013, 12:19
5-6-7 olup uzar bu liste ancak arkadaş hala tekli smd ledleri nereden aldığını söylemedi :)

mrtgokdepe
31 Mayıs 2013, 13:05
5-6-7 olup uzar bu liste ancak arkadaş hala tekli smd ledleri nereden aldığını söylemedi :)

gurur led ver :)

GURURGP
31 Mayıs 2013, 13:41

Ramazan karaköy e gittiğimde ancak neresi olduğunu öğrenebilirim bu ara gitmiyorum pek o yüzden bişi diyemiyorum..Gittiğimde öğrenip bilgilendiririm mutlaka

- - - Güncelleme - - -

İŞTE GP FUN KARDEŞLİĞİ...:smile:
ONUR KARDEŞİM VE BENİM FUN' LAR...

vulas54
31 Mayıs 2013, 14:49
beyler bu konuda teknik destek, yardım, uygulama ne gerekiyorsa istiyorum benimde bu led değiştirme işlemini yapmam lazım

SkyStar37
31 Mayıs 2013, 15:50
Bir yerden buldum siparişi verdim geldikleri zaman bakacağım umduğum gibi çıkarlarsa çok memnun olacam... Gurur bey sizdende en azından karaköydeki yer ile ilgili basit bir tarif rica ediyorum.

mrtgokdepe
31 Mayıs 2013, 16:09
Bir yerden buldum siparişi verdim geldikleri zaman bakacağım umduğum gibi çıkarlarsa çok memnun olacam... Gurur bey sizdende en azından karaköydeki yer ile ilgili basit bir tarif rica ediyorum.

pazar geleyimmi? :D

Ahbikan
31 Mayıs 2013, 21:55
Mustafa beyaz ledler güzel olmuş :smile:

U.ALVER
02 Haziran 2013, 15:20
4 ledik ufuk forumdan bi arkadaşa daha yaptık benimki gibi... :smile:

hadi hayirli olsn cok farkli gosteriyo arabayi

SkyStar37
22 Temmuz 2013, 13:56
Bulduğum ledler çok güzel gelmedi taktım ama çokda hoşuma gitmedi Gurur dan hala ledleri temin ettiği yer konusunda bilgi bekliyorum.

Benim teyp zaten iyicene canımı sıktı ekran sizin gibi filmli değil direk pcb ye pinler ile lehimli ledleri zaten evlere şenlik diklemesine enteresan bi led kullanmışlar şimdilik derme çatma monte ettim benim ledleri ama ekran ışığı çok hoş olmadı.

Gösterge kapı kolları ve teyp tamamdır sayılır klima ve diğer bi kaç buton kaldı ama hala senin kullandığın kaliteli ledlerin arayışındayım.

- - - Güncelleme - - -

Yalnız yuh diyorum kendime nerdeyse 2 ay olmuş ancak yazmak aklıma geldi :) ledlerin rengini beğenmeyince :)

GURURGP
27 Temmuz 2013, 04:36
Mrb ramazan kardeş..Aldığım ledlerin firma ismi "tempo elektronik" karaköyde..karaköy pasajına yakın sorarsanız yerini gösterirler..Ben piyasadakilerden çok daha farklı fiyata alıyodum yalnız piyasada 50 tanesi 10 liraysa orda 20 tanesini falan 10 liraya alıyodum..Ama bi sefer alıyosun ve takınca değdiğini anlıyosun..

Bulduğum ledler çok güzel gelmedi taktım ama çokda hoşuma gitmedi Gurur dan hala ledleri temin ettiği yer konusunda bilgi bekliyorum.

Benim teyp zaten iyicene canımı sıktı ekran sizin gibi filmli değil direk pcb ye pinler ile lehimli ledleri zaten evlere şenlik diklemesine enteresan bi led kullanmışlar şimdilik derme çatma monte ettim benim ledleri ama ekran ışığı çok hoş olmadı.

Gösterge kapı kolları ve teyp tamamdır sayılır klima ve diğer bi kaç buton kaldı ama hala senin kullandığın kaliteli ledlerin arayışındayım.

- - - Güncelleme - - -

Yalnız yuh diyorum kendime nerdeyse 2 ay olmuş ancak yazmak aklıma geldi :) ledlerin rengini beğenmeyince :)

dincsoy16
27 Temmuz 2013, 04:46
Bunlarda benden...
2002

2003

2004

2005

2006

Sent from my iPhone using Tapatalk

dincsoy16
27 Temmuz 2013, 04:48
2007

2008

2009

2010

2011

dincsoy16
27 Temmuz 2013, 04:50
2012

2013

2014

2015

2016

dincsoy16
27 Temmuz 2013, 04:51
Kendimi hatırlatayım dedim :)

GURURGP
27 Temmuz 2013, 05:00
İyi yaptın usta ;)

dincsoy16
27 Temmuz 2013, 05:24
İyi yaptın usta ;)

Eyvallah sağolasın ;)

Mfgunes
28 Temmuz 2013, 05:05
ya bu vites topuzunu nasıl yaptın çok zahmetlimi

dincsoy16
28 Temmuz 2013, 05:22
ya bu vites topuzunu nasıl yaptın çok zahmetlimi

Kusursuz olsun dersen zahmetli.

Öncelikle camın etrafındaki çerçeveyi kırmadan camdan ayırmalısın.ardından topuzdaki yazının aynısını matbaacıya yaptırmalısın çünkü orjinal baskılı hali ışık geçirmiyor.orjinal camdaki yazıları asetonla dikkatlice sil.ama ne yapsanda plastik olduğu için şeffaflığı biraz bozulacak.bozulmasın dersen saatçiden aynı ebatlarda saat camı alıp tak ben öyle yaptım.yazıların altına 5 adet smd 1210 led yerleştirmelisin.ledlerin üzerine 3 kat beyaz elektrik bandı yapıştır.yapıştırmazsanda olur ama ışık yoğun olacağı için çok rahatsız eder gece.elektriğini çakmaklıktan parelel alıp topuzun yanındaki boşluktan yukarı çıkar ve topuzun iç kısmına açacağın delikten kabloyu geçirerek ledlere lehimle.enson ledlerin üzerine matbaada yaptırdığın yeni tranfer bandını yerleştir ardından söktüğün çerçeveyi ardındanda camı.

Baya zahmetli ve zor bi iş...

Kolay olan yöntem ise aracın manuel vitesli ise sahibindenden ışıklı vites topuzu ilanlarına bak.manuel vites puntolar için vardı.al kablosunu bağla ve kullan.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Mfgunes
28 Temmuz 2013, 17:34
teşekkürler oyle ypayım saol

dincsoy16
29 Temmuz 2013, 02:33
teşekkürler oyle ypayım saol

:)

SkyStar37
30 Temmuz 2013, 16:04
Gurur sağolasın yeri anladım gidip alacam ama alırken özel bişey demem gerekli mi senin aldıklarının markası modeli renk değeri vs onları da söyleyebilirmisin.

Hazır gitmişken bir tane de düzgün havya alacam bendekiyle zor oluyor.

Dinçsoy senin mavilerde güzel olmuş.
Tekrar teşekkürler.

- - - Güncelleme - - -

Murat ledlerin yerini öğrendik bayram sonrası toplanalım :)

mrtgokdepe
30 Temmuz 2013, 16:07
gurur sağolasın yeri anladım gidip alacam ama alırken özel bişey demem gerekli mi senin aldıklarının markası modeli renk değeri vs onları da söyleyebilirmisin.

Hazır gitmişken bir tane de düzgün havya alacam bendekiyle zor oluyor.

Dinçsoy senin mavilerde güzel olmuş.
Tekrar teşekkürler.

- - - güncelleme - - -

murat ledlerin yerini öğrendik bayram sonrası toplanalım :)

aga sen arabayi satmadin mi :D

Sef42
30 Temmuz 2013, 16:09
Cengiz'im hatırlattığın iyi oldu hani...Geçen gün sormayı unuttum sana, ya da oruç kafa şeker yoksunluğuna o an çalışmamış olabilir...Cam açma,klima grubu,teyp düğmeleri ve kadran için hangi tür ledleri ve kaçar tane kullandın yani;
Cam Açma hangi tür led ve kaç tane?
Klima grubu hangi tür led ve kaç tane?
Teyp düğmeleri hangi tür led ve kaç tane?
Kadran hangi tür led ve kaç tane?

Smd gibi sanki ama emin olayım...

dincsoy16
30 Temmuz 2013, 20:13
Cengiz'im hatırlattığın iyi oldu hani...Geçen gün sormayı unuttum sana, ya da oruç kafa şeker yoksunluğuna o an çalışmamış olabilir...Cam açma,klima grubu,teyp düğmeleri ve kadran için hangi tür ledleri ve kaçar tane kullandın yani;
Cam Açma hangi tür led ve kaç tane?
Klima grubu hangi tür led ve kaç tane?
Teyp düğmeleri hangi tür led ve kaç tane?
Kadran hangi tür led ve kaç tane?

Smd gibi sanki ama emin olayım...

Orjinalinde hepsi smd değil Mustafa kardeşim.ama hepsinin yerine smd 1210 led takabilirsin ve hatta takmalısın.neden takmalısına gelince hem ışık tonu hemde ışık yoğunluğunun tutması için.

Adetlere gelince her düğmenin altında 1 tane led var.bazı tuşlarda bastığında kırmızı ışık veren ikinci bir led mevcut fazladan. artı olarak teyp ekranında 2 adet, klima ekranında 12 adet, km saati ekranında 4 adet led daha var.

SkyStar37
31 Temmuz 2013, 09:13
aga sen arabayi satmadin mi :D

Yok henüz daha değil ama zaten başladığım yarım kalan bir işlem aracın yarısı orjinal turuncu yarısı dandik beyaz olarak zaten satılmaz alan küfür eder, perşembe günü gidip alacağım bir aksilik olmaz ise fazladan alırım bayram sonrası senin aracıda :wink:

mrtgokdepe
31 Temmuz 2013, 09:15
Yok henüz daha değil ama zaten başladığım yarım kalan bir işlem aracın yarısı orjinal turuncu yarısı dandik beyaz olarak zaten satılmaz alan küfür eder, perşembe günü gidip alacağım bir aksilik olmaz ise fazladan alırım bayram sonrası senin aracıda :wink:

hadi bakalım dediğin gibi olsun.

dincsoy16
09 Ağustos 2013, 05:16
Bende mavi beyaz yaptım, değişiklik olsun :)

2183

onuR
09 Ağustos 2013, 13:44
Bende mavi beyaz yaptım, değişiklik olsun :)

2183

Süper olmuş abi..sıkıldıkça değiştirirsin artık :)

dincsoy16
09 Ağustos 2013, 13:47
Süper olmuş abi..sıkıldıkça değiştirirsin artık :)

Yok bu sefer değiştirmem artık çünkü çok uğraştım. Kadranlarda smd led kullanmadım power led kullandım.oda baya bi uğraştırdı ama deydi uğraştığıma saf beyaz rengi elde etmeyi başardım :)

dincsoy16
10 Ağustos 2013, 00:01
2194

Eisenheim
10 Ağustos 2013, 00:05
Cok iyi valla cengiz abi.. c sinifi araclara benzemis. Eline saglik
Keyifle izliyorum yaptiklarini

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dincsoy16
10 Ağustos 2013, 00:28
2195

tyilgin
10 Ağustos 2013, 00:51
2194

Bence arabanın görüntüsünden önce sabrını ve emeğini kutlamak lazım.. :claps:

umitk.
10 Ağustos 2013, 01:21
abi elinize sağlık vallahi imrenerek bakıyorum bizde nerde o yetenek arabayı anca sürüyoruz ilerisi yok :)

10 ur
05 Şubat 2014, 14:08
Gurur sağolasın yeri anladım gidip alacam ama alırken özel bişey demem gerekli mi senin aldıklarının markası modeli renk değeri vs onları da söyleyebilirmisin.

Tekrar teşekkürler.

- - - Güncelleme - - -

Murat ledlerin yerini öğrendik bayram sonrası toplanalım :)

aynen bizde alırken marka model renk değeri filan ne dicez

puntocandır
05 Şubat 2014, 15:13
Valla yapılanları tek solukta hayranlıkla okudum hepinizin ellerine sağlık..
@GRURGP hocam beyaz fun'ı gelin gibi yapmışsınız valla hella olsun..

GURURGP
05 Şubat 2014, 15:40
Valla yapılanları tek solukta hayranlıkla okudum hepinizin ellerine sağlık..
@GRURGP hocam beyaz fun'ı gelin gibi yapmışsınız valla hella olsun..

Teşekkür ederim düşünceleriniz için.. Evet gelin gibi yaptım ayrıca ben ona "BEYAZ MELEK" diyorum.. :)

cenaze666
06 Mart 2014, 12:21
GURURGP harbiden fena olmuş yaa :D ama biz teyp ekranını yapamadık ekranın ledleri farklı çıktı şuan benim ekran karanlık :D oraya nasıl led kullandın ekranın içerisinden kırmızı siyah kablo uzattığını gördüm resimde o ne kablosu ?

GURURGP
06 Mart 2014, 12:29
GURURGP harbiden fena olmuş yaa :D ama biz teyp ekranını yapamadık ekranın ledleri farklı çıktı şuan benim ekran karanlık :D oraya nasıl led kullandın ekranın içerisinden kırmızı siyah kablo uzattığını gördüm resimde o ne kablosu ?

Eyvallah abi.. Teyp ekranında sanırım 0805 kılıflı smd led kullanıyoduk.. Diğer bi çok yerde 1210 kılıf, teyp için 0805 kılıftı yanlış hatırlamıyosam.. Baya zaman oldu çünkü.. O 2-3 resim bana ait değil abi.. o kablolar bende yok yani :)

Eisenheim
06 Mart 2014, 17:21

Teybi bana yollayın isterseniz.. Yapıp geri göndereyim.. Çok basit aslında. 2 çip led kullanılmış ekranda. + - uçlarını ölçüp ledi yan vaziyette lehimleyeceksiniz. Şahinin araçtada o şekildeydi. Mustafanın teybinide o şekilde yaptım..Aydınlatma zayıf gelirse 2 ledi yan yana lehimleyeceksiniz. Uğraşmak istemezseniz yollayın bana aynı gün içinde yapıp geri gönderirim.

U.ALVER
06 Mart 2014, 17:59
Teybi bana yollayın isterseniz.. Yapıp geri göndereyim.. Çok basit aslında. 2 çip led kullanılmış ekranda. + - uçlarını ölçüp ledi yan vaziyette lehimleyeceksiniz. Şahinin araçtada o şekildeydi. Mustafanın teybinide o şekilde yaptım..Aydınlatma zayıf gelirse 2 ledi yan yana lehimleyeceksiniz. Uğraşmak istemezseniz yollayın bana aynı gün içinde yapıp geri gönderirim.

abi ugrasmk degilde teype uygun led bulamiyoruz.kucuk led ve iki tanede citf chipli led lazim yoksa benden kacmaz bilion:))

cenaze666
06 Mart 2014, 18:56

Hüsamettin biz ölçmeden deneme yanılma yaptık saatte geç olmuştu vakit kalmayınca öyle bırakalım dedik.. eminin üstesinden gelecektir ufuk... ama en kötü ihtimal olmazsa halledebilecek birinin olduğunu bilmek cok güzel duygu :D

Mehmet.
19 Mart 2014, 19:12
Dostum varsa ledlerin bi resmini görebilirmiyiz. Hangi büyüklükte nasıl bir model bin türlü led var piyasada

dincsoy16
19 Mart 2014, 22:32
Dostum varsa ledlerin bi resmini görebilirmiyiz. Hangi büyüklükte nasıl bir model bin türlü led var piyasada

[Only Registered Users Can See Links]

SMD 1210

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

dincsoy16
19 Mart 2014, 22:36

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mehmet.
19 Mart 2014, 23:20
Ledleri görünce ne kadar ciddi bir iş olduğunu birkez daha anladım elinize sağlık süper olmuş

celenlee
05 Nisan 2014, 19:56
2011

Hocam bu senin piano black çalışmasının dışına krom bir çerçeve düşünüyordun diye hatırlıyorum, hiç araştırdnız mı? Çerçeve yaptırılabiliyorsa eğer bende aynı şekil düşünüyorum :)

Ledlerimi de aldım, şerit gerçi ama iş görür iyi kötü :)

dincsoy16
05 Nisan 2014, 20:25
Hocam bu senin piano black çalışmasının dışına krom bir çerçeve düşünüyordun diye hatırlıyorum, hiç araştırdnız mı? Çerçeve yaptırılabiliyorsa eğer bende aynı şekil düşünüyorum :)

Ledlerimi de aldım, şerit gerçi ama iş görür iyi kötü :)

Pek ilgilenemedim desem yeridir.Malzemeyi temin ettim fakat arabaya henüz takmaya fırsatım olmadı.

Cengiz Dinçsoy